Anketler

Ad Açıklama Katıl
Kurum Web Sitesi Değerlendirme Anketi Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına web sitemizin değerlendirme anketine katılıp iyileştirmelerde rol alabilirsiniz.
Ankete Katıl
İnegöl Mutfağı Algı Anketi (İNEGÖL DIŞI) Değerli paydaşlarımız, İnegöl'ün gastronomi şehri olmasına yönelik başlatılan projede Türkiye'de İnegöl mutfağı algısının ölçülmesine yönelik "maksimum 4 dakika" sürecek paydaş anketi hazırlanmıştır. Ankete katılacak kişilerden adı ve soyadı talep edilmemektedir. Anketin güvenilirliği açısından sorulara "objektif yanıtlar vermeniz" önem arz etmektedir. Detaylı bilgi ve sorularınız için kultursanat@inegol.bel.tr adresine mail atabilirsiniz. İnegöl Mutfağının geliştirilmesine yönelik verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.
Ankete Katıl
İnegöl Mutfağı Algı Anketi (İNEGÖL) Değerli paydaşlarımız, İnegöl'ün gastronomi şehri olmasına yönelik başlatılan projede Türkiye'de İnegöl mutfağı algısının ölçülmesine yönelik "maksimum 4 dakika" sürecek paydaş anketi hazırlanmıştır. Ankete katılacak kişilerden adı ve soyadı talep edilmemektedir. Anketin güvenilirliği açısından sorulara "objektif yanıtlar vermeniz" önem arz etmektedir. Detaylı bilgi ve sorularınız için kultursanat@inegol.bel.tr adresine mail atabilirsiniz.
Ankete Katıl
Mobil Vatandaş Uygulaması Anketi Bu ankete katılarak Mobil Vatandaş Uygulamamızı değerlendirebilirsiniz.
Ankete Katıl
TOPLU TAŞIMA GİZLİ MÜŞTERİ BAŞVURU FORMU
Ankete Katıl